o°•Grup Hepsi Fan Sitesi•°o
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
o°•Grup Hepsi Fan Sitesi•°o

~~Hepsi Fan Club~~

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Beşiktaş ile ilgili haberler

4 posters
YazarMesaj
eren_şule
ErEn HaStAsI AdMiN
ErEn HaStAsI AdMiN
eren_şule

Beşiktaş ile ilgili haberler Empty
MesajKonu: Beşiktaş ile ilgili haberler   Beşiktaş ile ilgili haberler EmptyPerş. Mayıs 17, 2007 6:03 am

BEŞİKTAŞ yönetiminin Jean Tigana zaferi... Siyah beyazlılar, asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu’nun finansal, Av.Levent Erdoğan’ın da hukuksal yönden yürüttüğü ve 11 saat süren pazarlıklar sonucu tam 4 milyon Euro kazandı. İspanyol Del Bosque’nin görevden alınmasının ardından açtığı dava sonucu büyük bir tazminat ile karşı karşıya kalan Kartal bu kez aynı hataya düşmedi.

İki maçlığına Beşiktaş’ın başına geçen Tayfur Havutçu, Ankaraspor ve Kayseri maçlarından zaferle ayrılacaklarına inanıyor.

Tigana’yla yolların ayrılmasından sonra iki maçlığına Beşiktaş’ın başına geçen, Siyah-Beyazlılar’ın efsane isimlerinden Tayfur Havutçu, Ankaraspor ve Kayseri karşılaşmalarından zaferle ayrılacaklarına inanıyor. Genç teknik adam, “Beşiktaş’ın benim için önemi büyük. Bu koltukta iki maçlığına da olsa oturmak gurur veriyor. Devler Ligi’ne katılmak için önümüzdeki iki maçı da kazanmalıyız” dedi. Dün yapılan idmanda Gökhan Zan, İbrahim Akın ve Ali Tandoğan’ın düz koşu yaptığı çalışmada oyuncuların oldukları gözlerden kaçmadı.

İyi günlerim kadar kötü günlerim de oldu. Hiçbirini unutmadım. Mutlaka Türkiye’ye dönüp yarım bıraktığım işlerimi bitireceğim."

Beşiktaş'ın ve F.Bahçe’nin teknik direktör gündeminde olan Mircea Lucescu Türkiye’den teklif alıp almadığını, son durumunu ve gelecekle ilgili planlarını anlattı. Lucescu “Daha Türkiye’deki işim bitmedi. Oradan alınacak çok rövanşım var” diyerek açık kapı bıraktı ama yine de transferiyle ilgili kesin konuşmadı. Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile görüşmediğini ve Shakthar Donetsk ile daha 2 yıllık sözleşmesi olduğunu belirten Mircea Lucescu şunları söyledi:

"BENİ çOK üZDüLER"

Türkiye benim için çok özel bir ülke. Orada yapacaklarım daha bitmedi. Türkiye macerama ara verdim. Birgün mutlaka oraya döneceğim. Ama bunun zamanını bilmiyorum. Dönmek istiyorum çünkü orada bana yapılanları unutmadım. Alınacak çok rövanşım var. Beni Türkiye’de mutlu edenler kadar çok üzenler de oldu. Yaşadıklarımın hiçbirini unutmadım. Unutmam da beklenemez. İkinci vatanıma döneceğim. Bunu kesin olarak söyleyebilirim. Bilmediğim ise zamanı... Türkiye’yi ve oradaki arkadaşlarımı çok seviyorum.

Shakthar Donetsk ile 2 yıllık sözleşmem var. Burada kazanmam gereken bir kupa ve lig var. En büyük rakibimiz Dinamo Kiev ile iki maç yapacağız. Bunlar çok önemli. Türkiye’ye gelecek olsam bile şimdi bunu konuşmam, Türkiye’den kimseyle görüşmem doğru olmaz. Tigana’nın yaptığı hatayı yapamam. Takımı ligin bitimine az bir süre kala başsız bırakmam. Takımı kargaşa içerisinde bırakıp gitmem doğru değil. 2003-2004 sezonunda Beşiktaş yönetimi de aynı hatayı yapmıştı. 3 maç kala yönetim gitmişti. Sonra 3 maç kaybettik. Ve bugün bile Türkiye’de söylentiler var.

"AYRILMAM çOK ZOR"

Beşiktaş'tan veya başka bir kulüpten teklif almadım. Görüştüğüm tek başkan Shakthar başkanı. Kendi kulübüm ve futbolcularım dışında kimseyle görüşmeye sıcak bakmıyorum. 17 Haziran’da lig bitiyor. Burada 2 yıllık sözleşmem var. Gidip-kalmak ince bir karar. Ayrılmayı düşünmüyorum. Futbolda asla, ‘asla’ dememek lazım. Yıllar bana bunu öğretti. Yıllar bana ayrıca fevri karar almamayı da öğretti. Aklımı kullarak bugünlere geldim. Yine mantıklı ve sağlıklı kararlar almam lazım.

--------------------------------------------------------------------------------

Beşiktaş kalecisi Murat Şahin, sakatlığına rağmen forma giydiği Antalyaspor karşılaşması için ''Benim için gerçekten zordu'' dedi.

Murat, siyah-beyazlıların ''Yavru Kartal'' dergisinin mayıs ayı sayısında yer alan röportajında, Antalyaspor maçı öncesi ciddi bir sakatlığı bulunduğunu kaydederek, ''Bu nedenle oynayıp oynamamaya karar vermek benim için kolay değildi. çünkü oynarsam belki de futbol hayatımı riske atacaktım. Her şeye rağmen oynamaya karar verdim. Zaten maç bittikten sonra da buna değdiğini gördüm ve inanılmaz bir mutluluk yaşadım'' diye konuştu.

Beşiktaş'ta yedek kalması ile ilgili bir soruya Murat, ''Yedek kalmayı hiçbir futbolcu istemez. Bu gerçekten üzücü bir durum, ama bunun mesleki yaşantımızı etkilemesine izin vermemeliyiz. İşimiz gereği, oynasak da oynamasak da çalışmak zorundayız. Ben de bunu yapıyorum'' diye yanıt verdi.

Murat, Beşiktaş taraftarının hem Türkiye'de hem de dünyada ayrı bir yere sahip olduğunu belirterek, ''İnanılmaz büyük, coşkulu ve bağlı taraftarlarımız var. Bizim için çok önemli bir itici güç olduklarını düşünüyorum'' dedi.

Maç sonlarında taraftarlar arasında çıkan olaylarla ilgili bir soru üzerine de Murat, ''ülke insanı olarak çok agresif bir yapıya sahibiz. Bu sadece futbolda değil hemen hemen her konuda geçerli. Bunu bir türlü aşabilmiş değiliz. Futbolun da bir spor olduğunu beynimize yerleştiremedik. Hala futbolu bir savaş gibi görüyoruz. Böyle istenmedik, tatsız sonuçlarına üzüldüğümüz olayların da bu sebeple yaşandığına inanıyorum'' şeklinde konuştu.
_elif_
Erenci Süper Mod
Erenci Süper Mod
_elif_

MesajKonu: Geri: Beşiktaş ile ilgili haberler   Beşiktaş ile ilgili haberler EmptySalı Mayıs 22, 2007 6:32 am

saol
beyza-cemre

beyza-cemre

Hepside Kimin Fanısın : Tabiki Cemreminnnnnnn

MesajKonu: Geri: Beşiktaş ile ilgili haberler   Beşiktaş ile ilgili haberler EmptyC.tesi Nis. 05, 2008 4:16 am

sağol cnm
http://ghepsiciler.nice-board.com
HePSi.haLe.KeZMaN

Hepside Kimin Fanısın : cemre-eren

MesajKonu: Geri: Beşiktaş ile ilgili haberler   Beşiktaş ile ilgili haberler EmptyPerş. Ağus. 14, 2008 4:08 am

Beşiktaş ile ilgili haberler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Galatasaray ile ilgili haberler
» Trabzonspor ile ilgili haberler